Pohony

Pohony garážových brán

komfort a bezpečnosť pre Váš domov

Kto už rád vystupuje pri vetre alebo nečase alebo uprostred noci z auta len preto, aby si otvoril garáž. S pohonmi brán Hörmann máte vždy "voľný prejazd", pretože otvárate Vašu garážovú bránu a bránu do dvora rýchlo, komfortne a bezpečne s použitím ručného vysielača z auta. S komfortným a rýchlym pohonom SupraMatic, cenovo výhodným pohonom ProMatic ako aj ProMatic Akku, pohonom pre garáže bez elektrickej prípojky, ponúka Hörmann inovatívnu techniku pohonov.


Viac

Pohony vjazdových brán

Strhujúci komfort a presvedčivá bezpečnosť

Až s diaľkovo ovládaným pohonom bude Vaša vjazdová brána komfortná. Tak, ako očakávate. Prirodzene by to nemal byť hocijaký pohon, ale kvalitný výrobok, na ktorý sa môžete každý deň spoľahnúť; pre Vašu novú vjazdovú bránu alebo na dovybavenie už existujúcej otváravej alebo posuvnej brány.


Viac

Pohon dverí PortaMatic

Na bezbariérové a komfortné bývanie

Pomocou pohonu dverí Hörmann PortaMatic otvoríte a zatvoríte Vaše drevené alebo oceľové vnútorné dvere úplne jednoducho automaticky prostredníctvom ručného vysielača alebo tlačidla. Či už máte telesné obmedzenie alebo si jednoducho želáte viac komfortu – táto technika Vám uľahčí Váš všedný deň. Pohon dverí PortaMatic je vhodný nielen pre dvere v súkromných priestoroch, ale aj vo verejných priestoroch a tento presviedča množstvom funkcií a možností nastavenia, ale aj minimálnou spotrebou energie.


Viac